📱
Fitbit (Google)
Fitbit (Google) Versa 4
📺
Ekran
1.58""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
8GB
🔋
Pil
230mAh mAh
⌚
Kasa
40.4mm
🤖
OS
Fitbit OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Fitbit (Google) |
| Model | Versa 4 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Grafit, Pembe Kum/Bakır, Mavi/Platin |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 35.6g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.58" |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 336x336 |
| Yenileme Hızı (Hz) | yok |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 8GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 230mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Fitbit OS |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40.4mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
