📱
Apple
Apple Watch Ultra 2
📺
Ekran
1.92""
⚡
İşlemci
Apple S9
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
64GB
🔋
Pil
564mAh mAh
⌚
Kasa
49mm
🤖
OS
watchOS 10 (26'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | Watch Ultra 2 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Doğal Titanyum, Siyah Titanyum |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 61.4g (doğal) / 61.8g (siyah) |
| Su/Toz Direnci | IP6X + WR100 + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.92" |
| Panel Tipi | LTPO OLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 410x502 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 3000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple S9 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 64GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 564mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | watchOS 10 (26'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 49mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum |
📰 Apple Watch Ultra 2 Haberleri
09 Mayıs 2026Apple Watch öğrenci indirimi Türkiye’de başladı
28 Nisan 2026iPhone Ultra ve MacBook Ultra için yeni detaylar ortaya çıktı
22 Nisan 2026Galaxy S26 satışları ilk haftalarda beklentilerin üzerine çıktı
16 Nisan 2026iPhone 17 ve Galaxy S26 karşılaştırması: Aynı sınıfta iki farklı yaklaşım
02 Nisan 2026A101 2 Nisan 2026 elektronik kataloğuna iPhone 17 serisi damga vurdu
Diğer Apple Akıllı Saatları
Apple
Apple Watch SE 3
- 40mm / 44mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 11
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 10
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 308mAh (42mm) / 438mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

