📱
Apple
Apple Watch Series 9
📺
Ekran
1.69" (41mm) / 1.9" (45mm)"
⚡
İşlemci
Apple S9
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
64GB
🔋
Pil
308mAh (41mm) / 358mAh (45mm) mAh
⌚
Kasa
41mm / 45mm
🤖
OS
watchOS 10 (26'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | Watch Series 9 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Kırmızı, Pembe, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 31.9g (41mm alüm) / 38.7g (45mm alüm) |
| Su/Toz Direnci | WR50 + IP6X + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.69" (41mm) / 1.9" (45mm) |
| Panel Tipi | LTPO OLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 396x484 / 430x484 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple S9 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 64GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 308mAh (41mm) / 358mAh (45mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | watchOS 10 (26'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 41mm / 45mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz çelik |
📰 Apple Watch Series 9 Haberleri
22 Nisan 2026Galaxy S26 satışları ilk haftalarda beklentilerin üzerine çıktı
20 Nisan 2026Apple ürünlerine 2.000 TL'ye varan kupon: iPhone 17, Watch Series 11 ve AirPods Pro 3 listede
26 Mart 2026Intel’in yeni çipi ve LG ekranı: Pil performansında dikkat çeken sonuç
09 Mart 2026Apple, iPhone ve Apple Watch için yeni üretim yöntemini inceliyor
18 Şubat 2026Nothing Phone 4a ve 4a Pro 5 Mart’ta tanıtılıyor: İşte beklenen özellikler
Diğer Apple Akıllı Saatları
Apple
Apple Watch SE 3
- 1.57" (40mm) / 1.78" (44mm)" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 11
- 1.75" (42mm) / 1.96" (46mm)" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 10
- 1.75" (42mm) / 1.96" (46mm)" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 308mAh (42mm) / 438mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
