Apple
Apple Watch Series 11
📺
Ekran
1.75" (42mm) / 1.96" (46mm)"
⚡
İşlemci
Apple S10
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
64GB
🔋
Pil
355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) mAh
⌚
Kasa
42mm / 46mm
🤖
OS
watchOS 26 (kalıcı)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | Watch Series 11 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Jet Siyah, Gümüş, Kırmızı, Mavi, Pembe |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 32.3g (42mm alüm) / 37.5g (46mm alüm) |
| Su/Toz Direnci | WR50 + IP6X + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.75" (42mm) / 1.96" (46mm) |
| Panel Tipi | LTPO OLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 430x520 / 416x496 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple S10 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 64GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | Evet |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | watchOS 26 (kalıcı) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl |
Sağlık & Sensörler
| Kalp Hızı | Var |
| SpO2 / Oksijen | Var |
| EKG | Yok |
| Uyku Takibi | Var |
| Stres Takibi | Var |
| Vücut Sıcaklığı | Yok |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 42mm / 46mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz çelik / Titanyum |
| LTE / eSIM | Yok |
📰 Apple Watch Series 11 Haberleri
09 Mayıs 2026Apple Watch öğrenci indirimi Türkiye’de başladı
22 Nisan 2026Galaxy S26 satışları ilk haftalarda beklentilerin üzerine çıktı
20 Nisan 2026Apple ürünlerine 2.000 TL'ye varan kupon: iPhone 17, Watch Series 11 ve AirPods Pro 3 listede
09 Mart 2026Apple, iPhone ve Apple Watch için yeni üretim yöntemini inceliyor
18 Şubat 2026Nothing Phone 4a ve 4a Pro 5 Mart’ta tanıtılıyor: İşte beklenen özellikler
Diğer Apple Akıllı Saatları
Apple
Apple Watch SE 3
- 40mm / 44mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 10
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 308mAh (42mm) / 438mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

