📱
Apple
Apple Watch SE 2
📺
Ekran
1.57" (40mm) / 1.78" (44mm)"
⚡
İşlemci
Apple S8
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
⌚
Kasa
40mm / 44mm
🤖
OS
watchOS 9 (26'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | Watch SE 2 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 26.4g (40mm) / 33g (44mm) |
| Su/Toz Direnci | WR50 + IP6X |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.57" (40mm) / 1.78" (44mm) |
| Panel Tipi | LTPO OLED |
| Çözünürlük | 324x394 / 368x448 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple S8 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | var (hücresel) |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | watchOS 9 (26'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40mm / 44mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Apple Watch SE 2 Haberleri
09 Mayıs 2026Apple TV’de yüksek puan toplayan iki dizi şu anda yayında
09 Mayıs 2026Apple Watch öğrenci indirimi Türkiye’de başladı
08 Mayıs 2026Google Fitbit Air ekransız bileklikle sağlık takibini yeniliyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
28 Nisan 2026iPhone Ultra ve MacBook Ultra için yeni detaylar ortaya çıktı
Diğer Apple Akıllı Saatları
Apple
Apple Watch SE 3
- 40mm / 44mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 11
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 10
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 308mAh (42mm) / 438mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

