Teknoblog Mobil Zune phone dedikoduları gerçeğe dönüşüyor

Zune phone dedikoduları gerçeğe dönüşüyor

PAYLAŞIN

Teknoblog.com – Hiçbir zaman ölmeyecek dedikodulardan bir tanesi de Zune phone’dur. Yani Microsoft’un Türkiye’ye getirmediği, bizleri mahrum ettiği Zune MP3 çaların telefon versiyonu. Zune phone dedikoduları şimdi de ünlü ve güvenilir bir haber kuruluşu CNBC tarafından yapılıyor.

Steve Jobs ile her Apple etkinliğinden sonra CNBC’de röportaj yapan Jim Goldman’ın güvenilir bir kaynağa dayandırdığı habere göre Microsoft Zune’u müzik çalardan akıllı telefona çevirme planını hayata geçirmeye hazır. Pink adı verilen proje şirketin Zune ve satın aldığı Danger Inc. şirketinin teknolojisiyle yürütülecek.

Aslında Microsoft, Danger’ın kullanıcı dostu işletim sistemi arayüzünü Zune ile birleştirmeyi düşündüğünün ipuçlarını daha önce vermişti. Daha Zune’u bile görmemiş olsak da, bizleri heyecanlandıran bir proje… Umarız sonu da mutlu biter.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Wileyfox Pro geç kalmış bir Windows 10 Mobile telefonu

2 YORUM

  1. zune’nin 30 gb mp3’ünü 2 senedir kullanıyorum,çok memnunum.Türkiyedeki iphone furyasına karşı zune phone’u görmek istiyorum hemde çıft hatlı.ilgililerin dikkatine

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz