ZTE Blade V7 Lite Ön İnceleme

ZTE Blade V7 ile birlikte bir de bu telefonun daha mütevazı bir versiyonu olan Blade V7 lite’ı tanıttı. Tahmin edeceğiniz üzere, teknik özellikler bakımından orta segment Blade V7’nin gerisinde olan Blade V7 Lite daha çok giriş seviyesinde, akıllı telefon sahibi olmaya yeni adım atanları hedefliyor. Ancak ilginçtir ki ZTE, Blade V7’de yer vermediği parmak izi okuyucusunu bu “lite” versiyon telefona eklemiş. ZTE kullanıcı tercihlerine göre davrandığını ve Blade V7 Lite’da bu özelliğin tercih edilebilir olacağını düşündüğünü söylüyor.

zte blade v7 lite

Teknik özellikler bakımından ZTE Blade V7 Lite ışıldayan bir telefon değil ve bunu beklememek gerekiyor. 5 inç, 1280 x 720 piksel IPS LCD ekranın parlaklık seviyesi çok yükseklere çıkmıyor. MediaTek MT6735P işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 8 megapiksel otomatik odaklı ve LED flaşlı arka kamera, 8 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip olan ZTE Blade V7 Lite’ın tasarım açısından ise giriş seviyesi bir Android telefona göre oldukça iyi olduğunu, kendi sınıf içinde çekici göründüğünü söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ZTE Blade V7 Ön İnceleme

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın