ZTE Axon 30 Ultra üç 64 megapiksel kamerayla gelecek

ZTE, Axon 30 serisi telefonlarını 15 Nisan’da tanıtacak. Bu serinin üyelerine dair bilgiler ise tanıtım öncesinde yavaş yavaş netleşiyor. ZTE daha önce Axon 30 Pro modelinde üç adet 64 megapiksel kamera taşıyacağını doğrulamıştı. Çinli üreticiden serinin bir diğer üyesi için de benzer bir açıklama geldi. ZTE Axon 30 Ultra modelinde de 64 megapiksel çözünürlüklü üç arka kamera olacak.

Ana kameraya ek olarak, ultra geniş açılı kamera ve portre kamerada da 64 megapiksel çözünürlüklü sensör kullanılacak.

ZTE’nin yaptığı paylaşımda, 64 megapiksel çözünürlüklü üç kameraya dördüncü bir sensörün de eşlik edeceği görülüyor. Dördüncü kamera 8 megapiksel çözünürlüklü sensör ve periskop lens bulunacak.

ZTE’nin yaptığı bir diğer paylaşım ise Axon 30 serisinin video sabitleme özelliği konusunda bilgi veriliyor. Şirket, Axon 30 serisi telefonların kamerasıyla çekilmiş bazı örnek fotoğraflar da paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone 13 çentiği yüzde 25 oranında daha küçük olacak

ZTE Axon 30 Pro ve Ultra ile ilgili olarak bilinenler şu an için kamera özellikleriyle sınırlı. Ancak tanıtım öncesinde telefonlarla ilgili yeni detayların paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone 13 çentiği yüzde 25 oranında daha küçük olacak

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...