Yeni paylaşım ZTE Axon 30 Ultra’nın tasarımını gösteriyor

ZTE Axon 30 Ultra, 15 Nisan’da gözler önüne çıkacak. Ancak ZTE’nin resmi paylaşımları sayesinde telefonun özellikleri netleşiyor. Şirketin resmi Weibo hesabından paylaşılan videoda Axon 30 Ultra’nın dört renk seçeneğini görmek mümkün oluyor. Bu renk seçeneklerinin birinde arka panelin suni deriyle kaplanması dikkat çekerken, ikisinde de büyük Axon yazısı göze çarpıyor.

ZTE kısa süre önce de telefonun kamera özelliklerine odaklanan üç video paylaşmıştı. Bu paylaşımlarda telefonun ön panelini görmek de mümkün olmuştu. Renkleri gösteren videoda ise telefonun kasası daha detaylı biçimde görülebiliyor. Sağ kenardaki güç butonu ve ses kontrol tuşları ile alt kenardaki USB-C girişi ve hoparlör ızgarası hemen fark ediliyor.

Axon 30 Ultra’nın arka kamera adası ise yapılan paylaşımlarla pek çok kez görülmüştü. Bu son paylaşımın da bir tür nihai onay niteliği taşıdığı söylenebilir. Renk seçenekleri ise siyah, parlak beyaz, mavi gradyan ve altın rengi deri olarak sıralanıyor.

Weibo paylaşımına göre; ZTE Axon 30 Ultra, 70 derece kavisli kenarlara sahip. Bunun telefonun elde tutuşunu hatırı sayılır ölçüde geliştirdiği belirtiliyor. ZTE telefonun elde hafif bir hissiyat verdiğini de vurguladı, ancak bunun için somut rakamlar vermedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Leica akıllı telefon pazarında yeni iş ortağı arıyor

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...