Zeiss’tan iPhone için yüksek kaliteli lens aksesuarları

zeiss iphone lens

“En iyi kamera yanınızdaki kameradır.” denir ama bazen akıllı telefonda bulunan sabit lens, insanların etkileyici kareler yakalamasını engelleyebiliyor. Halihazırda piyasada bulunan en iyi kamera camlarından bazılarını üreten Zeiss, iPhone 6s için yüksek kaliteli lens aksesuarları geliştirdi. Söz konusu aksesuarlar arasında telefoto, geniş açılı ve yakınlaştırılabilir makro seçenekler bulunuyor.

Zeiss, akıllı telefonların kısıtlı optik yeteneklerini geliştirmek için harici lens üreten ilk şirket değil. Ancak şirketin yeni alüminyum ve cam teklifleri, piyasadaki seçeneklerin içinde en iyilerinin aralarına girebilecek gibi gözüküyor. Zeiss markalı iPhone 6s lens aksesuarları, 2016’nın ortalarından itibaren raflardaki yerini alacak.

zeiss iphone lens

Yeni lensler iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta kullanılabilecek. Ekstra telefonlar için destek daha sonrasında açıklanacak. Fellowes’in ExoLens markasıyla işbirliği gerçekleştiren şirket, böylelikle yeni lenslerinin telefonlara rahatlıkla takılabilmesini ve cihazlardan rahatlıkla çıkarılmasını mümkün kılıyor. Tripod ayağı ve “cold shoe” gibi aksesuarlar da yeni iPhone lensleriyle birlikte sunuluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...