Yeni Mac bilgisayarınız için en iyi uygulamalar (2017)

macbook-pro-2016-inceleme-25Yeni yıla yepyeni ve havalı bir Mac ile girenlerden misiniz? Yeni Mac bilgisayarınızda işinize yarayabilecek bazı uygulamaları sizler için sıraladık.

Giphy Capture

giphy-capture-301216Giphy Capture ile kullanıcılar videolarından veya ekranlarında gördükleri her şeyden GIF animasyonları oluşturabiliyor. Hızlı biçimde GIF animasyonu hazırlamak için Giphy Capture, en uygun çözümler arasında bulunuyor.

4K Video Downloader

4k-video-downloader-301216Kimi zaman bir YouTube videosunu bilgisayara indirmek gerekebiliyor. 4K Video Downloader ile bu işlem bir hayli kolay biçimde gerçekleştirilebiliyor.

WMail

wmail-301216Google Inbox, standart Gmail deneyiminin yanında gölgede kalsa da kendisine özgü bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başarmış durumda. WMail, masaüstünden Inbox’a ulaşmayı sağlayan uygulamaların en yeteneklilerinden biri olarak aradan sıyrılıyor.

Notational Velocity

notational-velocity-301216Notational Velocity, Mac’i yazı yazmak amacıyla kullananların rahatlıkla not tutmasını, bu notları eş zamanlamasını ve gerektiğinde notlara rahatlıkla ulaşışmasını sağlıyor. Uygulamayla tutulan notlar iCloud Drive, Google Drive ve Dropbox’ta da saklanabiliyor.

Visual Studio Code

visual-studio-code-301216Visual Studio Code, Mac üzerinde kodlamayla uğraşanların fazla komplike olmayan işlerle uğraşırken yararlanabilecekleri, tasarımıyla dikkat çeken çözümler arasında yer alıyor.

BetterSnapTool

bettersnaptool-301216Ekranı birden fazla uygulama arasında paylaştırmayı seven Mac kullanıcıları, BetterSnapTool ile bu paylaştırma işlemini son derece simetrik biçimde gerçekleştirebiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...