Yeni Apex Legends fragmanı ile yeni görünümlere ve Arena haritalarına bakış – Video

Bugün yayınlanan Apex Legends oyunu tanıtım fragmanı, gelecek sezonun World’s Edge haritasında yapılacak büyük değişiklikleri, yaklaşmakta olan battle pass için yeni görünümleri ve daha fazlasını gösteriyor.

Decimated World’s Edge olarak bilinen World’s Edge’deki değişiklikler, çeşitli harita alanlarının yeniden düzenlenmesini ve büyük grafik güncellemelerini içeriyor. El bombalarını cephane olarak kullanan yeni Rampage LMG silahına ek olarak, gelecek sezon Valkyrie, Lifeline, Horizon ve daha fazlası için yeni görünümler içerecek.

Büyük bir iklim felaketi kisvesi altında, World’s Edge önemli ölçüde değişiklik gösteriyor. Rafineri alanı, önemli ölçüde daha fazla ganimet ve savaşmak için daha fazla alan getiren, Climatizer olarak bilinen bir alanla değiştirildi. Büyük bir lav nehri artık Climatizer’dan Fragment East’e kadar uzanıyor ve bu da bölgeler arasında geçişi zorlaştırıyor. Sorting Factory’nin yerini, daha fazla yürünebilir lav alanı sağlayan Lava Sifon alıyor.

Son olarak Train Yard, mevcut binaların çoğunu tahrip eden ve oyuncuları açıkta daha fazla savaşmaya zorlayan bir heyelandan etkilendi. Bu bölge değişikliklerine ek olarak, Respawn yeni binilebilir gondollarla orijinal haritanın trenlerinin ruhunu geri getiriyor.

Fragman, Emergence battle pass’ta kullanılabilecek bazı karakter ve silah görünümlerine göz atma imkanı da sunuyor. Valkyrie yeni mecha benzeri mor bir cilde sahip olurken, Horizon mavi renkte benzer bir kıyafet alıyor.

Respawn, World’s Edge’deki lav dolu yerlerden biri, Olympus’taki Oasis’in üssü ve King’s Canyon’daki bir gecekondu mahallesi dahil olmak üzere yeni Arena haritalarını tanıtıyor. Fragman, yeni karakter Seer’in dramatik bir yuvarlak vuruş olan bitirme hareketlerinden birine bir bakışla sona eriyor.

Apex Legends 10. sezon 3 Ağustos’ta başlıyor.

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...

GoPro yola Hero 10 Black ile devam ediyor

GoPro, Hero 10 Black ile kullanıcılarının karşısına "amiral gemisi" sınıfından yeni bir aksiyon kamerası çıkarıyor. Hero 10 Black tasarım bakımından Hero 9'dan uzaklaşsa da,...

iPhone 13 modellerinin pil kapasiteleri ortaya çıktı

Apple geçtiğimiz salı akşamı yeni iPhone'larını tanıtırken telefonlarının pil ömründen özellikle bahsetmeyi de ihmal etmemişti. Şirket iPhone 13 mini'nin selefinden 1,5 saat, iPhone 13'ün...

WhatsApp çoklu cihaz desteği testini iOS’e taşıdı

WhatsApp çoklu cihaz desteği bir süredir test ediliyor. Şirket sonunda bu özelliği iOS uygulamasının beta versiyonuna da getirdi. Çoklu cihaz desteğiyle kullanıcıların macOS veya...