Xiaomi Redmi K30S için ilk resmi ipucunu verdi

Xiaomi, Redmi K30S adını taşıyan yeni telefonu için ilk işaretleri sosyal medya aracılığıyla paylaştı. Redmi’nin Genel Müdürü’nün Weibo’da yaptığı paylaşıma Xiaomi’nin mobil biriminin başkanı yanıt verdi. Şirket bu diyalogla Redmi K30S’e dair heyecanı da artırmayı hedefliyor.

İddialara göre, Redmi K30S’in tanıtımı 27 Ekim’de gerçekleşecek. Telefonun satışları ise 1 Kasım’da başlayacak. Ancak henüz bu konuyla ilgili bir doğrulama gelmiş değil.

Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, Redmi K30S tahmin edilenden daha düşük bir fiyat karşılığında satılacak. Akıllı telefonun fiyat etiketinde Dimensity 1000+ işlemcili Redmi K30 Ultra’nınkinden daha düşük bir rakam yazacak. K30S’in kalbinde Qualcomm Snapdragon 865 işlemcinin bulunacağı belirtilirken; China Mobile telefonun Mi 10T’nin farklı isimli bir versiyonu olacağını “yanlışlıkla” doğruladı.

TENAA tarafından yayınlanan özellik listesi de, benzer bir durumu işaret ediyor. Akıllı telefonun bu hafta itibarıyla Avrupa’da satışa sunulan Mi 10T ile aynı özelliklere sahip olduğu görülüyor. Mi 10T Çin’de piyasaya çıkmamıştı.

Xiaomi Redmi K30S, Çin’de oldukça uygun fiyatlı bir alternatif olacak gibi görünüyor. Telefona dair tüm detayları önümüzdeki günlerde görmek mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S22 Ultra 45W şarj desteğiyle gelecek

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....

Microsoft Office 2021 çıkış tarihi açıklandı, Windows 11 ile aynı gün çıkıyor

Microsoft, perşembe günü ticari müşteriler için Microsoft Office'in bir sonraki kalıcı sürümünü piyasaya sürdü. Ayrıca 5 Ekim'de bireysel tüketiciler için Office 2021 sürümünü yayınlayacağını...