Xiaomi Mi Mix 4 için yeni özellik ve fiyat iddiaları

Xiaomi Mi Mix 4 ile ilgili dedikodu ve sızıntılar giderek artıyor. Çin kaynaklı yeni bir haber, akıllı telefonun fiyatı ve en önemli satış noktası olan ekranıyla ilgili yeni bilgilere ulaşmayı sağlıyor.

MyDrivers sitesinin haberine göre, Mi Mix 4 Mi 11 Ultra’ya kıyasla daha yüksek bir fiyat karşılığında satılacak. Ancak bu durumun anlaşılır bir sebebi var. Öncelikle bu telefonun ön kamerası ekranın içine yerleştirilecek. Bu da doğal olarak bir fiyat artışını beraberinde getiriyor.

Buna ek olarak, ekranın kenar çerçeveleri de mümkün olduğunca ince tutulacak. Böylelikle tam ekran deneyiminin güçlendirilmesi sağlanacak. Ekranın alt kenar çerçevesinin ne kadar inceltilebileceği merak ediliyor.

Ekranın çözünürlüğünün ise Full HD+ olması bekleniyor. Bunun temel sebebinin ise ön kameranın da ekranın içine yerleştirilmesi olduğu söyleniyor.

Xiaomi Mi Mix 4, büyük ihtimalle Qualcomm Snapdragon 888 işlemciyle gelecek. Akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 4500 mAh kapasiteli 120W şarj desteğine sahip pilin vermesi bekleniyor.

Android 12L güncellemesi duyuruldu; katlanabilir telefonlar için kapı açacak

Bu yılki Android Geliştirici Zirvesi etkinliğinde Google; tabletleri, katlanabilir cihazları ve ChromeOS çalıştıran cihazları içeren daha büyük ekranlı cihazlar için yakında çıkacak bir güncellemeyi...

Oppo A54s tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 5000 mAh pil

Oppo A54 mart ayında tanıtılmış, bundan bir ay sonra da telefonun 5G versiyonu gözler önüne çıkmıştı. Bu gruba şimdi de Oppo A54s eklendi. Akıllı...

Samsung One UI 4 tasarımını Windows PC’lerine getiriyor

Samsung, One UI 4 mobil arayüz tasarımını Galaxy Book serisi Windows dizüstü bilgisayarlarına getiriyor. Yeni tasarım Samsung Notes, Samsung Gallery ve Samsung Settings gibi...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun