Xiaomi Mi 11 özel bir Gece video moduna sahip olacak

Xiaomi Mi 11 serisinin çıkışına çok az bir zaman kaldı. 28 Aralık Pazartesi günü resmi tanıtım yapılacak ve Xiaomi de yepyeni bir özelliğin ön gösterimini şimdiden yapıyor. Gece video modu gibi yepyeni bir özellik yolda gibi görünüyor.

Çinli sosyal ağ Weibo’da yayınlanan bir paylaşım, karanlıkta görünen bir müzik kutusunu gösteriyor. Videonun arka planında ise bir Noel şarkısı duyuluyor. Video muhtemelen Xiaomi Mi 11 ile çekilmiş ve cihazın düşük ışıktaki video çekim yeteneklerine vurgu yapıyor. Hatta özel bir Gece video modunu da gösteriyor. Tüm bunlar bilişimsel fotoğrafçılıktaki ilerlemeler sayesinde mümkün hâle geliyor.

Tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi, düşük ışıkta çekilen videolarda da son yıllarda ilerlemeler görülüyor. Ancak şimdiye kadar özel bir Gece video modunu görmemiştik. Bu nedenle söz konusu özelliğin neler sunacağı merak konusu oluyor. Weibo paylaşımındaki videonun kalitesine aldanmayın, çünkü sosyal ağ videoları yayınlamadan önce sıkıştırıyor. Yani, telefonun çekeceği normal video paylaşımda görünenden çok daha güzeldir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
İşte 2021 model iPad Pro modelleri: Liquid Retina XDR ekran, M1 işlemci, 5G desteği

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...