Xiaomi CC11 Pro için resmi belgelerde ilk işaret görüldü

Xiaomi’nin yakında çıkarmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonun izleri, Çin’in resmi sertifika kurulu TENAA’nın veri tabanında görüldü. 2109119BC model numarasını taşıyan telefonun Xiaomi CC11 Pro olduğu düşünülüyor.

TENAA kayıtları telefonun bazı özelliklerini de doğruluyor. 6.65 inç OLED ekranın çözünürlüğünün 3840 x 2160 piksel olduğu görülüyor. Çözünürlük ve görüntü oranının bir 4K TV ile eş zamanlı olması da ayrıca dikkat çekiyor.

4400 mAh işlemci ve 2.4 GHz işlemci de belgelerde görülüyor. Bellek seçenekleri 6, 8, 12 ve 16 GB; dahili depolama alanı seçenekleri ise 64, 128, 256 ve 512 GB olarak sıralanıyor. Telefonun renk seçeneklerinin ise siyah, beyaz, pembe, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, cam göbeği ve mor olarak görülüyor.

Arka tarafta ise 64 megapiksel ana kameraya 8 megapiksel çözünürlüklü iki kamera eşlik ediyor. Bunlardan birinin 5x telefoto özelliğine sahip olacağı söyleniyor. Parmak izi tarayıcısının da ekranın içine yerleştirilmiş olması bekleniyor.

Xiaomi CC11 öncesinde Pro versiyon geçtiğimiz ay TENAA tarafından onaylanmıştı. Önümüzdeki dönemde iki cihaza dair yeni detaylar duymak sürpriz olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun