World of Warcraft animasyon dizisine dönüşüyor

World of Warcraft dünyanın en popüler oyunları arasında bulunuyor. Oyunun yapımcısı Blizzard, World of Warcraft’tan ilham alarak hazırlanan animasyon dizisini duyurdu. Afterlives adını taşıyan çizgi dizinin ilk bölümü, önümüzdeki perşembe günü çevrimiçi Gamescom 2020 kapsamında yayınlanacak.

Bunun Blizzard adına kaçınılmaz bir hamle olduğu söylenebilir. Şirket uzun süredir portföyündeki oyunlar için kısa animasyonlar hazırlıyor. Böylelikle oyunlar için heyecanı artıran Blizzard, Afterlives ile bu yaklaşımını farklı bir boyuta taşıyor.

Afterlives hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Tanıtım videosunun tanım bölümünde “Tercihlerimiz tıpkı yaşamlarımızda kim olacağımızı belirledikleri gibi, yaşam sonrasındaki yollarımızı da hazırlar” ifadesi yer alıyor.

World of Warcraft hayranları, Afterlives ile Shadowlands’in Bastion, Maldraxxus, Ardenweald ve Revendreth bölgelerinin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Forza Motorsport 7 için yolun sonu geldi; büyük indirim fırsatı var

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...

Xiaomi Avrupa’da Samsung’u geçme başarısını gösterdi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, sağlam bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Strategy Analytics'in en son rakamlarına göre şirket, 2021'in ikinci çeyreğinde dünyanın iki numaralı...