Teknoblog Mobil Windows Mobile 6.5 yüklü HTC Touch2 6 Ekim’de geliyor

Windows Mobile 6.5 yüklü HTC Touch2 6 Ekim’de geliyor

PAYLAŞIN

htc-touch2-smartphoneHTC dünyanın ilk “Windows telefonu” Touch2’nin duyurusunu yaptı. Ancak bütün dikkatler bugün başlayan Nokia World ve IFA etkinliklerine kilitlenmişken bu duyuru biraz gölgede kalacak gibi. Halbuki daha fazla ilgiyi hakediyor.

Tam dokunmatik ekrana sahip olan HTC Touch2, Windows Mobile 6.5 işletim sistemiyle yüklü gelecek. Bu işletim sisteminin üzerine TouchFLO arayüzü giydirilecek. Microsoft Exchange desteği, yeniden tasarlanmış Internet Explorer Mobile, yedekleme  ve Touch2’deki fotoğraf, video, müzik, iletişim bilgileri ve yazılı mesajları bilgisayar ile telefon arasında eş zamanlama görevini yerine getiren yeni My Phone servisi öne çıkan özellikler arasında. Fiyat ve piyasaya çıkış tarihi hakkında  henüz bir açıklama olmasa da 6 Ekim tarihinde Touch2’nin bazı yerlerde satışa çıkmasını bekliyoruz. 2009’un son çeyreği başında Avrupa ve seçkin Asya pazarlarında bu telefonun yaygınlaşacağı öngörülüyor.

İlgili – HTC

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Wileyfox Pro geç kalmış bir Windows 10 Mobile telefonu

1 YORUM

  1. nokia world den kesinlikle çok daha fazla ilgiyi hakediyor ama zaten windows tabanlı olan telefonların meraklıları o ilgiyi kesin gösterecektir zaten..

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz