Teknoblog Yazılım

Windows 7 Beta 1, Aralık’ta bekleniyor

1
PAYLAŞ

Windows 7’nin çoklu dokunmatik ortamı için Ekim ayını beklerken, görünen o ki bu müstakbel işletim sisteminin ilk betası için en az Aralık ayına kadar beklemek gerekecek.

Bazı seçilmiş kişiler erken sürümleri elde etti ve deniyorlar, ancak Microsoft’tan Mary Jo Foley’e göre Beta1’in günışığına  çıkması Noel’in bir hafta öncesine kadar mümkün görünmüyor. Bardağa dolu tarafından bakacak olursak, Microsoft vaat ettiği özelliklerin çoğu üzerinde çalışmaları tamamlayıp daha sonra betayı çıkarmak niyetinde. Böylelikle geriye sadece geri dönüşleri göre rötuşlar yapmak kalacak. Ayrıca bu sayede bizler de Windows 7 gerçekten neye benzediği konusunda doğru fikir sahibi olacağız. Daha önce planlandığı gibi final sürümü 2009’un sonlarında çıkacaksa, Windows 7’nin beta aşaması o kadar da uzun olmayacak. Umarız bahsettikleri 15 saniyelik ilk açılma vaadini gerçeğe dönüştürürler.

Bu haberi web sitenizde yayınlamak için lütfen Teknoblog.com yazısına ve bağlantısına yer vererek kaynak gösteriniz.
  • ali

    yeni vindovs tan beklentilerimiz daha hızlı açılış kapanış daha az sistem gereksinimi daha iyi donanım desteği yazılımlarla daha iyi uyumluluk fabrika gibi güç çeken bir bilgisayar değil