Teknoblog Yazılım Windows 7 Beta 1, Aralık’ta bekleniyor

Windows 7 Beta 1, Aralık’ta bekleniyor

PAYLAŞIN

Windows 7’nin çoklu dokunmatik ortamı için Ekim ayını beklerken, görünen o ki bu müstakbel işletim sisteminin ilk betası için en az Aralık ayına kadar beklemek gerekecek.

Bazı seçilmiş kişiler erken sürümleri elde etti ve deniyorlar, ancak Microsoft’tan Mary Jo Foley’e göre Beta1’in günışığına  çıkması Noel’in bir hafta öncesine kadar mümkün görünmüyor. Bardağa dolu tarafından bakacak olursak, Microsoft vaat ettiği özelliklerin çoğu üzerinde çalışmaları tamamlayıp daha sonra betayı çıkarmak niyetinde. Böylelikle geriye sadece geri dönüşleri göre rötuşlar yapmak kalacak. Ayrıca bu sayede bizler de Windows 7 gerçekten neye benzediği konusunda doğru fikir sahibi olacağız. Daha önce planlandığı gibi final sürümü 2009’un sonlarında çıkacaksa, Windows 7’nin beta aşaması o kadar da uzun olmayacak. Umarız bahsettikleri 15 saniyelik ilk açılma vaadini gerçeğe dönüştürürler.

Bu haberi web sitenizde yayınlamak için lütfen Teknoblog.com yazısına ve bağlantısına yer vererek kaynak gösteriniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Windows 10 ve Qualcomm Snapdragon 835'in birleşimi etkileyici sonuçlar vermiyor

1 YORUM

  1. yeni vindovs tan beklentilerimiz daha hızlı açılış kapanış daha az sistem gereksinimi daha iyi donanım desteği yazılımlarla daha iyi uyumluluk fabrika gibi güç çeken bir bilgisayar değil

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz