WhatsApp Web Firefox ve Opera ile uyumlu hâle geldi

whatsapp-web-220115

WhatsApp’a masaüstünden erişim imkanı sağlayan WhatsApp Web, geçtiğimiz ay içinde kullanıma sunulmuştu. İlk etapta sadece Chrome üzerinden erişilebilen uygulamanın kapsama alanına Mozilla Firefox ve Opera internet tarayıcıları da dahil edildi. Apple’ın internet tarayıcısı Safari’yi tercih edenler ise halen WhatsApp Web’in imkanlarından faydalanamıyor.

Listeye yeni tarayıcıların eklenmesi WhatsApp Web’in işleyişine herhangi bir değişiklik getirmiyor. WhatsApp Web’i kullanmak için yine verilen QR kodunu mobil uygulama aracılığıyla okutmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: WhatsApp Web nedir, nasıl kurulur, kullanılır?

Şu an için sadece Android, Windows Phone ve BlackBerry’de WhatsApp kullananlar, WhatsApp Web’in ayrıcalıklarına erişebiliyor. iPhone kullanıcıları da, tıpkı Safari kullanıcıları gibi, WhatsApp Web’e uzaktan bakıyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun