WhatsApp iOS uygulaması için yeni grup ikonu editörü yolda

WhatsApp iOS uygulaması için iMessage benzeri bir grup ikonu düzenleyicisi üstünde çalışıyor. Bu düzenleyici sayesinde grup ikonu bölümünü boş bırakmak veya bir resim eklemek dışında başka bir seçenek daha sunulacak.

WABetaInfo sitesinin haberine göre, yeni grup ikonu düzenleyicisi uygulamanın en yeni beta sürümünde yerini almış durumda. Kullanıcılar bir arka plan, bir emoji veya bir çıkartma seçerek grup ikonu oluşturabilecek.

WhatsApp’ın beta sürümünü kullananlar, grup ikonu değiştirme menüsünde “Emoji & Çıkartmalar” seçeneğini gördükleri takdirde bu düzenleyiciyi kullanabilecek. Özelliğin WhatsApp’ın tüm beta kullanıcılarına dağıtımının biraz zaman alabileceği belirtiliyor.

WhatsApp iOS ve Android uygulamaları için kısa süre önce uçtan uca şifrelenmiş bulut yedekleme özelliğini kullanıma sunmuştu. WhatsApp’ın sahibi olan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, önemli teknik zorlukları aşarak bu özelliği hazır hâle getirdiklerini belirtmişti.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun