Disney+, “What If…?” dizisinin yeni sezonunun yayın tarihini duyurdu

Marvel Studios imzalı “What If…?”, ikinci sezonuyla geri dönüyor. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk animasyon dizisi unvanına sahip yapımın yeni sezonunda Gözcü (The Watcher), Nebula, Hela ve Happy Hogan gibi hayranların en sevdikleri karakterler izleyicilerle buluşacak. 

22 Aralık’tan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek dizinin yapımcılarından Bryan Andrews, aynı zamanda bölümleri yönetirken, diğer yapımcı AC Bradley ise baş yazar olarak diziye imzasını atıyor. 

Aynı adı taşıyan Marvel Comics çizgi romanından uyarlanan animasyon dizisinin ilk sezonunda çoklu evrendeki alternatif zaman çizelgelerine yoğunlaşılmış ve Marvel Sinematik Evreni filmlerindeki önemli anların farklı gelişmesi durumunda neler olabileceği anlatılmıştı.

“What If…?” 3. sezon onayını da aldı

San Diego’da gerçekleşen Comic-Con’da 3. sezon onayı aldığının müjdesi verilen “What If…?”in 2. sezon bölümleri 22 Aralık’tan itibaren art arda 9 gün boyunca platformdaki yerini alacak. 

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun