watchOS 3.1 beta 3 sürümü geliştiriciler için yayınlandı

watchos
Görsel: iLounge

Apple bu hafta başından itibaren tüm yazılım platformlarının gelecek sürümleri için beta güncellemelerini geliştiricilere dağıtmaya başladı. Bunların arasında watchOS 3.1 beta 3 de yer aldı.

Yeni beta sürümünde hangi yeniliklerin geldiği şu an için bilinmiyor. Ancak büyük ihtimalle kararlılığı ve performansı artıracak birtakım yenilikler bu beta sürümünün öncelikleri arasında yer alıyor.

Eğer kayıtlı bir Apple geliştiricisiyseniz ve bu yeni sürümü herkes için yayınlanmadan önce denemek istiyorsanız, Apple Geliştirici Portalı üzerinden güncellemeyi kablosuz bağlantı üzerinden alabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var; iOS’in aksine, watchOS’te beta versiyonlardan bir önceki kararlı versiyonlara geri dönüş mümkün olmuyor. Yükleme işlemi için Apple Watch’un şarj istasyonuna bağlı ve en az yüzde 50 pilinin olması da gerekiyor.

watchOS 3.1 sürümünün önümüzdeki birkaç hafta içinde, diğer Apple işletim sistemi güncellemeleriyle birlikte yayınlanmasını bekliyoruz.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...