Eğlence

Warcraft Rumble resmi Türkçe dil desteğiyle geliyor

warcraft rumble
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Blizzard Entertainment’ın büyük ilgi gören mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım’da Android ve iOS cihazlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor. Rumble, resmi Türkçe dil desteği ile gelecek. Oyun tutkunlarına ve Türkiye’deki topluluğa, oyunun keyfini kendi dillerinde yaşama şansı sunacak.

Rumble’ın Oyun Direktörü Tom Chilton ve Sanat Yönetmeni Jeremy Collins, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Rumble oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna seslendiği bir video mesajı yayınladı. 

Chilton ve Collins, mesajda şunları söylediler: “Rumble’ın lansmanını bu yıl BlizzCon’da 3 Kasım’da canlı olarak yapmak için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Rumble’ın ilk günden itibaren Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Kaos’un tadını çıkarın” 

Warcraft Rumble en sevilen kahramanlar ve kötü adamları oyuncularla buluşturacak

Warcraft evreninde geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve kötü adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor. Her tek oyunculu görev, çözülmesi gereken kendine özgü, stratejik bir bulmaca sunuyor. Oyuncular da bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde uyarlıyorlar.

Paylaş:
İLGİLİ HABERLER