VSCO masaüstü fotoğraf filtrelerinin fiyatını yarıya indirdi

vsco-251115

VSCO, mobil platformlardaki en iyi düzenleme araçlarından bazılarını kullanıcılarına sunuyor. Ancak yüksek kaliteli film filtreleri geliştirmeye uzun yıllar önce başlayan VSCO; Lightroom, Photoshop ve Aperture gibi profesyonel uygulamalarında da filtrelerine erişim fırsatı sağlıyor.

Ancak mobil cihazlardaki VSCO uygulamalarında makul fiyatlar karşılığında satın alınabilen VSCO Film’in her bir paketi için masaüstünde 119 dolar ödemek gerekiyor.

VSCO, masaüstündeki çözüm ortaklarıyla işbirliğinin dördüncü yılın kutlamak adına VSCO Film paketlerinin fiyatını 59 dolara çekti. Söz konusu indirimin kalıcı olması da muhtemel gözüküyor. Mevcut yedi paket Adobe CS6 veya Lightroom 4 ve üstü yazılımlarla çalışabiliyor. İlk paketin CS5 ve Lightroom 3 ile de çalışabildiğini belirtmekte fayda var. Apple Aperture’ı sonlandırdığı için VSCO Film paketlerinin Aperture versiyonları satılmıyor.

İndirime rağmen, VSCO paketlerinin masaüstü fiyatlarının mobildeki versiyonlarına kıyasla çok daha pahalı olduğu gerçeği değişmiyor. Ancak yine de, fiyatların yarıya inmesinin önemini göz ardı etmemek gerekiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...