Teknoblog İnternet Vodafone’un 3G mobil internet tarifeleri ortaya çıktı

Vodafone’un 3G mobil internet tarifeleri ortaya çıktı

3G’nin fiilen devreye girmesiyle birlikte Vodafone’un da mobil genişbant internet bağlantı ücretlerini de öğrenmiş olduk. Vodafone 1 GB veya 3 GB’lık kotaya sahip iki farklı “Hesaplı İnternet Paketi” sunuyor. Ayrıca 12, 18 ya da 24 aylık taahütte bulunanlara Mobil Modem hediye ediliyor. Bunun yanısıra 18 veya 24 aylık taahhütte bulunanların ilk 3 aylık sabit ücreti de Vodafone tarafından karşılanıyor.

Bunun yanısıra aylık faturalı hesaplı internet paketleri de bulunuyor. 250 MB, 1 GB ve 5 GB’lık kotaların sunulduğu bu paketlerin fiyatları sırasıyla 10, 30 ve 45 TL. Bu paketler için sırasıyla 2, 2.4 ve 6 GB’lık adil kullanım miktarları da belirlenmiş. Eğer bu limitler aşılırsa bağlantı hızı 128 Kbps’ye düşürülüyor. Ayrıca günlük 5 TL karşılığında sınırsız internet kullanımı da mümkün. Sınırsız olduğuna bakmayın, eğer 250 MB’yi geçerseniz hızınız maksimum 128 Kbps’ye düşürülüyor. Pek pratik değil gibi duruyor. Kontörlü aboneler için de internet tarifeleri bulunuyor. Fiyatlara KDV’nin dahil olduğunu hatırlatalım. Ayrıntıları yazının devamındaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

İlgili – Vodafone Mobil İnternet tarifeleri
İlgili – Vodafone Mobil Genişbant tarifeleri

  • cahit eryılmaz antalya 0 506 2854820

    arkadaşlar ben antalyanın merkezi olan muratpaşada meyden kavağında ikamet ediyorum ; adım cahit eryılmaz. 3 haftadır vodafone mobil modem kullanarak intenete bağlanmaya çalışıyorum.ne iş yerimde(iş yerim topçularda evime çok yakın ) ne de evimde düzenli bir şekilde bağlanamıyorum ; bağlandığım zamanın yüzde 90 nı da bağlantı hep 0 bps ,geri kalan yüzde 10 zamanda da 20 ile 300 bps aralığında bağlanıyorum.18 aylık taahhütname ile k 3675 modemden aldım.teknik servisten 3 kere randevu aldım ama ilgilenen de olmadı .2 gün sonra tüketici koruma derneğine başvuracağım ve taahhütnamemi iptal edip modemi de iade etmek istiyorum.onlar da bana yardımcı olamazlarsa ,modemimi kullanmak zorunda kalacağım.hiç memnun değilim ve hiç kimseye de vodafone ile internete bağlanmayı tavsiye etmem.müşteri hizmetleri ve teknik servis hiç alakalı değil.

  • cahit eryılmaz antalya 0 506 2854820

    arkadaşlar düzeltiyorum ;modemim k 3765.