Video: Vodafone Smart 6 kutusundan çıkıyor

Vodafone’un geçen hafta Türkiye lansmanını gerçekleştirdiği Vodafone Smart 6 nihayet test merkezimize ulaştı. Çok yakında detaylı incelemesini Teknoblog’da bulacağınız bu akıllı telefon ambalajı henüz açılmamış şekilde elimize ulaşınca bir kutu açılışı düzenlemek şart oldu.

Smart 6 veya kutusunda yazıldığı şekliyle Smart ultra 6, büyük ekranlı akıllı telefon sevenlere hitap ediyor. 5.5 inç ekranı 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunuyor. IPS ekranın görüş açıları yüksek, parlaklığı da fena sayılmaz, ancak ekran parlaklığı ortamın ışık şiddetine göre otomatik olarak ayarlanmıyor, sizin elle müdahaleniz gerekiyor.

Vodafone Smart 6’nın içindeki bileşenlerin bir orta segment Android telefonu için epey güçlü olduğu söylenebilir. Sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve 128 GB’ye kadar kapasiteye sahip kartları destekleyen microSD kart yuvasıyla Smart 6 kağıt üstünde epey iyi bir performans vadediyor. Pratikteki durum için incelememizi beklemeniz gerekiyor.

Arkada 13 megapiksel, önde de 5 megapiksel kamerasıyla Vodafone Smart 6 yine mensubu olduğu orta segmentin çizgisini tutturuyor. Kamera da incelemede özellikle dikkat edeceğimiz noktalar arasında bulunuyor.

Şimdi arkanıza yaslanın ve Vodafone Smart 6’nın kutusundan neler çıktığına göz atın. Detaylı inceleme de çok yakında yayında olacak.

Vivo Y21A tanıtıldı: Helio P22 işlemci, 5000 mAh pil

Vivo akıllı telefon portföyüne adeta her hafta yeni telefonlar eklemeye devam ediyor. Hindistan'da V23, V23 Pro, Y21T, Y33T ve Y21e modelini tanıtan Vivo, şimdi...

Tesla 2022’de Türkiye yollarına çıkacak

Elektrikli otomobil pazarının en önemli üreticilerinden biri olan Tesla, Türkiye yolculuğuna 2018'de başlamayı planlamıştı. Ancak karşılaşılan sorunlar nedeniyle şirket süreci yıl bitmeden askıya almıştı....

Apple sonbaharda tarihinin en büyük yeni ürün dalgasına hazırlanıyor

Apple'ın bu yıl içinde piyasaya sürmesini beklediğimiz birçok yeni ürünü var. Apple Silicon işlemcilere geçişin devamı niteliğindeki Mac bilgisayarlardan iPhone 14'e kadar farklı ürünleri...