Vodafone Smart 4 Max ile büyük ekran deneyimi ekonomik fiyattan sunuluyor

Vodafone-Smart-4-Max-1

Mobil operatörlerin kendi markalarını taşıyan büyük ekranlı akıllı telefonlar sunma trendine Vodafone Türkiye de katıldı. Şirket kendi markasını taşıyan 6 inç ekranlı ilk akıllı telefonu Vodafone Smart 4 Max’in duyurusunu gerçekleştirdi.

7.9 mm. kalınlığındaki Vodafone Smart 4 Max, tartıda 170 gram çekiyor. 13 megapiksel Sony Exmor sensörlü arka kamera sayesinde cihazla Full HD video kaydı yapılabiliyor. 13 megapiksel arka kameraya 2 megapiksel ön kamera eşlik ediyor.

Vodafone Smart 4 Max, gücünü dört çekirdekli, 1.2 GHz Qualcomm Snapragon 400 işlemciden alıyor. Bu işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. microSD kart desteği sayesinde dahili hafıza alanının üstüne 32 GB daha eklenebiliyor. 3000 mAh kapasiteli pile sahip olan akıllı telefon kutusundan Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle çıkıyor.

Vodafone-Smart-4-Max-2

Vodafone Smart 4 Max, tarifeye ek 24 ay taksit fırsatıyla Vodafone abonelerinin beğenisine sunuluyor. Cihazı peşin ödemeyle satın almak isteyenlerin ise 999 TL ödemesi gerekiyor.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...