Teknoblog Mobil

Vodafone JetSMS ile kurumlara uzun mesaj kolaylığı tanıyor

PAYLAŞ

Vodafone, SMS’lerdeki karakter kısıtlamasını ortadan kaldırıyor. Kurumsal abonelere yönelik geliştirilen JetSMS hizmeti sayesinde bir SMS’te 160 yerine 612 karaktere kadar yazı yazılabilecek. JetSMS ile gönderilecek olan uzun mesa alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntülenecek.

JetSMS platformu ile şirketler ister bir kişiye ister yüz binlerce kişiye aynı anda SMS gönderebiliyor. Ayrıca bu platform “Akıllı SMS Zaman Ayarı” ile de ileriye dönük toplu SMS gönderimlerine de olanak sağlıyor. SMS gönderen kısmının istendiği gibi belirlendiği JetSMS’te şirketler birden fazla kullanıcı tanımlanabiliyor.

İlgili — JetSMS

PAYLAŞ
  • emre demir

    mrb arkadaşlar ben merzifondan emre size bildiğim bir şeyi açıklamak istiyorum şimdi vodofane hattınız varsa birde 5.000 sms hakınız warsa gizli msj atabilirsiniz.şimdi mesaj atacağınız kişinin numarasını basında 0 olmadan yazın sonra bir boşluk bırakın ve mesajınızı yazın ama numaradan sonra 1 boşluk bırakılacak yazdıktan sonra 05424040000 numaraya gonderniz. gerekli bilgiler için emre_demir_285@hotmail.com adrsin den bana ulasabilrisinz iyi günler