Teknoloji

Vodafone iPhone 3G de 26 Eylül’de geliyor

Turkcell iPhone 3G işine girince Vodafone da elini biraz çabuk tutmak zorunda kaldı. Vodafone iPhone 3G de 26 Eylül günü satışa sunuluyor.

Vodafone Türkiye’nin resmi web sitesinde iPhone 3G’nin satışı ile ilgili sayfada 26 Eylül günü satışların başlanacağı yazıyor. Bu arada ön talep formu da sitede mevcut. Ayrıca 360 derece galeri ve iPhone 3G’nin özelliklerine de bu sayfada yer veriliyor.

Ayrıca 25 Eylül akşamı Vodafone tarafından iPhone 3G için bir tanıtım partisi düzenlenecek. Bu partinin sunuculuğunu Cem Ceminay yapacak ve bu parti Radio N101’den yayınlanacak. N101’den bilgisi alınan bu parti ile ilgili gelirse daha resmi bilgiler bu sayfada yer alacak.

Güncelleme: Vodafone Türkiye tarafından gün içinde iPhone 3G ile ilgili açıklama yapıldı.

Vodafone Türkiye, merakla beklenen iPhone 3G’yi, 25 Eylül’ü 26 Eylül’e bağlayan gece satışa sunuyor. İlk iPhone’lar çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy ‘da Türkiye’deki iPhone meraklılarıyla buluşacak. Kanyon Apple Premium Reseller Troy ve Bağdat Caddesi Vodafone Store, saat 16.00’dan 02.00’ye kadar sürecek şovlar, DJ performansları ve dans gösterileriyle renklenirken, iPhone coşkusu sokaklara taşacak.

Vodafone ayrıca N101 FM ve Power FM dinleyicilerini de iPhone 3G sahibi yapıyor. 24-25 Eylül tarihlerinde Power FM’de Geveze sabahları, Bay J ise akşamları düzenleyecekleri yarışmalarla, şanslı dinleyicilerine iPhone 3G armağan edecek. Usta radyocu Cem Ceminay ise 25 Eylül gecesi N101 FM’deki programında 3 şanslı kişiyi iPhone 3G sahibi yapacak.

Teknoblog Forum: iPhone 3G deneyimlerinizi paylaşın

İLGİLİ HABERLER