Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Vodafone HTC Sensation’ın Türkiye lansmanını yarın gerçekleştiriyor

Vodafone HTC Sensation’ın Türkiye lansmanını yarın gerçekleştiriyor

PAYLAŞIN

HTC Avrupa’da Vodafone ile yakın ilişki içinde. Geçen ay Londra’da tanıtılan HTC Sensation bu ilişki kapsamında Avrupa’da Vodafone tarafından dağıtılacaktı. Bugün posta kutumuza düşen bir davetiye HTC ile Vodafone arasındaki ortaklığın Türkiye’yi de kapsadığını gösterdi ve bizi sevindirdi.

Yarın İstanbul Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek bir basın toplantısıyla HTC ve Vodafone Türkiye gerçekleştirecekleri ortak çalışmalara start verecek. Bu kapsamda HTC Sensation’ın Türkiye lansmanı da yapılacak. Toplantıda Vodafone İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, HTC Corporation CEO’su Peter Chou, HTC EMEA Direktörü Florian Seiche ve Vodafone Global Terminal Direktörü Patrick Chomet de hazır bulunacak.

Biz de Teknoblog olarak bu toplantıdan sizleri gelişmeleri aktarıyor olacağız.

3 YORUM

  1. htc ile yaptığım görüşmede bu ay içerisinde türkiyede satışa sunulacağını öğrendim artık çıksada alsam telefonumu sattım şuan alınılacak bu telefonun üstüne alet tanımıyorum sgs2 toplama naylondan yapılmış resmen çok gülünç teknik özellikleri ii fakat şimdi kardeşim telefonunda bi yakışıklılığı var yani

  2. hala gelmedi türkiyeye :S Tam bir tarih verilse keşke.. Yok mu acaba haberi olan ne zaman satılmaya başlicak TR’de..?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz