Teknoloji

Vodafone Android işletim sistemli Vodafone 945’i Türkiye’de satışa sundu

Vodafone kendi markasını taşıyan yeni bir cihazı daha Türkiye’de satışa sundu. Android işletim sistemiyle çalışan Vodafone 945, 3.2 inç dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, 512 MB dahili bellek, 16 GB’ye kadar microSD kart desteği gibi özelliklere sahip.

WiFi, Bluetooth, GPS gibi kablosuz bağlantı desteklerine sahip olan Vodafone 945 sahip olduğu uygulamalar ile Facebook ve Twitter’a cepten erişimi kolaylaştırıyor. “Vodafone Etrafımda Ne Var?” uygulamasını barındıran cihazda bunun yanı sıra Google Haritalar ve FourSquare gibi konum tabanlı servisler de mevcut.

Vodafone Türkiye Android işletim sistemli bu yeni telefonu Cep Avantaj tarifeleriyle ayda sadece 1 TL karşılığında abonelerine sunacak. Ayrıntıları aşağıdaki basın bülteninde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

VODAFONE 1 TL?YE TELEFON SERİSİNDE ÇITAYI YÜKSELTTİ: ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ AKILLI VODAFONE 945 TÜRKİYE’DE

Türkiye’de operatör markalı ilk telefonu pazara süren dünya mobil iletişim lideri Vodafone, seriyi yeni bir telefonla sürdürüyor. Vodafone, “Veri yılı” ilan ettiği 2011 senesinde, tüketicilerin  “Süper İnternet”i en iyi şekilde deneyimlemeleri için akıllı telefon Vodafone 945’i pazara sunuyor. Android işletim sistemi, 3G, 3.2 inç’lik dokunmatik ekran ve 5 megapiksel kamera gibi dikkat çekici teknik özelliklere sahip Vodafone 945’e, abonelerin tercihi Cep Avantaj tarifeleri ile ayda sadece 1 TL’ye sahip olunabiliyor.

11 Şubat 2011, İstanbul –  Operatör markalı cep telefonlarını Türkiye’yle ilk kez tanıştıran dünya mobil iletişim lideri Vodafone, Androidişletim sistemli Vodafone 945’i Türkiye’de pazara sunuyor. Teknik özellikleri ile olduğu kadar şık tasarımı ile de dikkat çeken Vodafone 945, abonelerin tercihi Cep Avantaj tarifeleri ile ayda sadece 1 TL’lik ücreti ile akıllı telefon pazarında öne çıkıyor.

Süper İnternet ile herkese mobil internet
Vodafone Türkiye, “veri yılı” ilan ettiği 2011 yılında başlattığı Süper İnternet kampanyasını, herkes her yerden, uygun fiyatlarla, kolayca internete girebilsin diye ayda sadece 1 TL’ye sunduğu Vodafone 945 ile devam ettiriyor.

En yeni teknolojiler, en son uygulamalar

Google’ın mobil işletim sistemi Android ile çalışan Vodafone 945, 3G, 3.2 inç dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, GPS, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları, microSD kart desteği ile 16 GB’a kadar genişletilebilen hafızası ve 512 MB dahili bellek gibi yüksek teknik kapasitesi ile dikkat çekiyor. Cihaz kullanım şartlarına da bağlı olmak kaydıyla ortalama 4 saat konuşma süresi ve yaklaşık 200 saat bekleme süresi sunuyor.

Sahip olduğu uygulamalar ile Facebook ve Twitter’a tek dokunuşla ulaşmayı kolaylaştıran Vodafone 945, birden fazla e-posta hesabını kolayca yönetmeyi ve “push e-mail” özelliği ile de e-postaların anında cebe gelmesine olanak tanıyor. GPS özelliği sayesinde “Vodafone Etrafımda Ne Var?” uygulamasını kullanarak, en yakın sağlık, alışveriş, eğlence yerlerini keşfetmek, Google Maps ve FourSquare gibi konum tabanlı servisleri kullanmak mümkün.

İlgili – Vodafone Türkiye

İLGİLİ HABERLER