Vivo Y31s 5G Snapdragon 690 işlemciyle gelecek

Vivo amiral gemisi X60 serisini bugün gözler önüne çıkaracak. Ancak şirket bir yandan da orta segment telefonlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni orta segment telefonu, China Telecom’un internet sitesinde görüldü. Vivo Y31s 5G adını taşıyan akıllı telefon, özellikleri itibarıyla Y32s 5G’nin daha mütevazı bir versiyonu gibi görünüyor.

Y31s 5G’de kamera ve işlemcide yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Öncelikle akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 690 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı eşlik ediyor. Telefon, 6.58 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip.

Akıllı telefonda ana kamera görevini 13 megapiksel çözünürlüklü sensör üstleniyor. Bu sensöre 2 megapiksel çözünürlüklü kamera eşlik ediyor. Ekranın üzerindeki damla şeklindeki çentikte ise 8 megapiksel çözünürlüklü kamera bulunuyor.

vivo y31s 5g Y31s 5G ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pilinden alacak. USB-C girişinden doldurulacak olan bu pil, 18W hızlı şarj desteğine sahip. 3.5 mm. kulaklık jakı da telefonda mevcut.

Vivo Y31s 5G, 31 Aralık’ta satışa sunulacak. Akıllı telefonun Çin’de 1798 yuan (2037 TL) karşılığında satılması beklense de, telefonun fiyatı konusunda resmi bir bilgi verilmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Edge'in şifre yöneticisi şimdi mobil uygulamalara giriş için kullanılabiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Wear OS 3 adını açıkladı, güncellenecek cihazları ve tarihi paylaştı

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...