Vivo X80’in işlemcisi için bir doğrulama daha

Vivo X80 serisinin üç üyesiyle yakında resmiyet kazanması bekleniyor. Bu serinin üyelerinden X80 ve X80 Pro Plus, Hindistan Standartlar Bürosu’ndan (BIS) sertifika aldı. Söz konusu sertifikalar, bu cihazların Hindistan’da yakında resmiyet kazanacağı anlamına geliyor.

X80, Geekbench’in performans testinden de geçti. Geekbench’in kayıtları, akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 9000 işlemcisinin bulunacağına dair haberleri bir kez daha doğruluyor.

Geekbench’teki sonuç sayfasında telefonla ilgili başka bilgiler bulmak da mümkün. İşlemciye 12 GB RAM’in eşlik edeceği ve telefonun kutusundan Android 12 yüklü olarak çıkacağı da sonuç sayfasında görülüyor. Akıllı telefon testte tek çekirdekte 937, çoklu çekirdekte ise 3313 puan aldı.

vivo x80Vivo X80 kısa süre önce Google Play Console kayıtlarına girmişti. Bu kayıtlar da telefonun Full HD+ çözünürlüklü ekrana sahip olacağını ve Dimensity 9000 işlemci taşıyacağını doğrulamıştı.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun