Vivo X80’in işlemcisi için bir doğrulama daha

google news abone ol

Vivo X80 serisinin üç üyesiyle yakında resmiyet kazanması bekleniyor. Bu serinin üyelerinden X80 ve X80 Pro Plus, Hindistan Standartlar Bürosu’ndan (BIS) sertifika aldı. Söz konusu sertifikalar, bu cihazların Hindistan’da yakında resmiyet kazanacağı anlamına geliyor.

X80, Geekbench’in performans testinden de geçti. Geekbench’in kayıtları, akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 9000 işlemcisinin bulunacağına dair haberleri bir kez daha doğruluyor.

Geekbench’teki sonuç sayfasında telefonla ilgili başka bilgiler bulmak da mümkün. İşlemciye 12 GB RAM’in eşlik edeceği ve telefonun kutusundan Android 12 yüklü olarak çıkacağı da sonuç sayfasında görülüyor. Akıllı telefon testte tek çekirdekte 937, çoklu çekirdekte ise 3313 puan aldı.

vivo x80Vivo X80 kısa süre önce Google Play Console kayıtlarına girmişti. Bu kayıtlar da telefonun Full HD+ çözünürlüklü ekrana sahip olacağını ve Dimensity 9000 işlemci taşıyacağını doğrulamıştı.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR