Yeni sızıntı Vivo X60 serisinin kamera özelliklerini gösteriyor

Vivo X60 serisinin tanıtım tarihi kısa süre önce duyurulmuştu. 28 Aralık’ta gerçekleştirilecek tanıtım öncesinde seriyle ilgili sızıntılara da sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bu sızıntıların sonuncusu, X60 serisinin kamera özelliklerini daha detaylı biçimde görmeyi sağlıyor.

Vivo, serinin kamera sistemleri için Zeiss ile iş birliği yapacağını tanıtım tarihini duyururken açıklamıştı. Şimdi de ünlü duyumcu Digital Chat Station, X60 serisinin kameralarında ne gibi özelliklerin bulunacağını ortaya çıkardı.

X60’ta ana kamera görevini f/1.6 diyafram genişlikli 48 megapiksel çözünürlüklü sensör üstlenecek. 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve yine 13 megapiksel portre kamerası bu sistemi tamamlayacak. X60 Pro’da bu kuruluma 5x optik ve 60x dijital zum yapabilen 8 megapiksel periskop kamera ekleniyor. Pro versiyonda 48 megapiksel sensörün diyafram genişliği f/1.48 olarak değişiyor. Her iki model de Vivo’nun ikinci nesil mikro gimbal sabitleme özelliğini taşıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Fitbit Luxe ile şık akıllı bileklik arayanlara seçenek sunuyor

Vivo X60 Pro Plus ise L şeklinde bir kamera dizilimiyle gelecek. Bu telefondaki kamera sensörlerinin detayları henüz bilinmiyor. X60 Pro Plus’ta diğer iki modelden farklı olarak Snapdragon 888 işlemci kullanılacağı söylentiler arasında yer alıyor. 120 Hz AMOLED ekran ve 33W ise serinin ortak özellikleri arasında sayılıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...