Vivo X60 Pro Plus şarj hızını yukarıya çekecek

Vivo X60 ve X60 Pro geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. Bu iki telefonda 33W şarj desteği bulunuyor. Henüz resmiyet kazanmayan Vivo X60 Pro Plus ise şarj hızı konusunda çıtayı biraz daha yukarıya taşıyacak gibi görünüyor.

X60 Pro Plus, V2056A model numarasıyla Çin’in sertifika kurulu 3C’nin veri tabanında görüldü. Kayıtlarda telefonun 55W şarj desteğine sahip olması göze çarpan ilk unsur oluyor.

3C kayıtları, X60 Pro Plus’ın 5G şebekelerini destekleyeceği de görülüyor. Ancak X60 ve X60 Pro’da 5G desteğinin olduğunu göz önüne alınca bu durum pek de sürpriz etkisi yaratmıyor.

vivo x60 pro plus Kayıtlarda Vivo X60 Pro Plus ile ilgili başka bir detay bulunmuyor. Ancak internete sızan Geekbench benchmark sonucu, Snapdragon 888 işlemci ve 12 GB RAM gibi özelliklerin varlığını gözler önüne sermişti. Android 11 ve Origin OS kullanıcı arayüzü de doğrulanan unsurlar arasında bulunuyor. Önümüzdeki günlerde X60 Pro Plus hakkında yeni detayların ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple'ın Safari değişiklikleri en son iPadOS 15 beta ile opsiyonel hâle geliyor

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...