Teknoloji

Vivo X Flip’in özellikleri test sonucuyla görüldü

vivo x flip

Katlanabilir telefon Vivo X Flip hakkındaki söylentiler bir süredir etrafta dolaşsa da, henüz şirketten bu cihaz hakkında resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak sızıntıların artması, resmi duyurunun da çok uzak olmadığı anlamına geliyor. Bu sızıntıların en yenisi, telefonların teknik özelliklerini gözler önüne seriyor.

V2256A model numarasını taşıyan akıllı telefon, Geekbench’in veri tabanında boy gösterdi. Söz konusu telefonunun Vivo X Flip olduğu tahmin ediliyor. Bu kayıt sayesinde telefonun özelliklerini de detaylı şekilde görmek mümkün oluyor.

Test sonucu akıllı telefonunun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin olduğunu gösteriyor. Bu işlemciye 12 GB RAM eşlik ediyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 13 yüklü şekilde çıkacağı da test sonucunun gösterdikleri arasında yer alıyor.

Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin varlığı telefonla ilgili daha önce çıkan sızıntılarda da görülmüştü. Diğer sızıntılara göre, telefon 6.8 inç büyüklüğünde 120 Hz Full HD+ bir katlanabilir ekranla gelecek.

Vivo X Flip 4400 mAh pille gelecek

Katlanabilir telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 44W şarj destekli 4400 mAh pilin verdiği belirtiliyor. Akıllı telefonda iki kapak kamerasının bulunması ve bunlardan birinin 50 megapiksel çözünürlüklü olması da beklentiler arasında yer alıyor.

Vivo X Flip’in fiyatı belirsizliğini koruyan noktalardan biri. Buna ek olarak, akıllı telefonun fiyatı konusunda da henüz net bir bilgi ortaya çıkmış değil. Ancak akıllı telefonun Geekbench’in veri tabanına girmesi, resmi duyurunun da çok uzak olmadığı anlamına geliyor.

İLGİLİ HABERLER