Vivo V21 ve V21e’nin tanıtım tarihi belli oldu

Vivo V21 kısa süre önce Endonezya’da çıkışı için gerekli sertifikayı almıştı. Ardından Vivo’nun Malezya ofisi telefonun tanıtım çalışmalarına başlamıştı. Bu da akıllı telefonun resmiyet kazanmasının çok uzak olmadığını göstermişti.

Vivo’dan beklenen açıklama da sonunda geldi. Vivo’nun Malezya ofisinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, akıllı telefonun 27 Nisan’da gözler önüne çıkacağı belirtildi. V21 ile birlikte V21e modeli de resmiyet kazanacak. V21’in birden çok cihazın bulunacağı bir seri olacağı yönündeki beklenti de böylelikle doğrulanmış oldu.

Vivo V21’in Malezya ile eş zamanlı olarak Hindistan’da da piyasaya çıkması bekleniyor. Akıllı telefonun “sanal RAM” özelliği sayesinde 8 GB kapasitenin üzerine 3 GB daha eklemek ve toplam bellek kapasitesini 11 GB’a çıkarmak mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GarageBand Lady Gaga ve Dua Lipa parçaları ile remiks yapmanıza fırsat veriyor

İddialara göre, Vivo V21 44 megapiksel ön kamera bulunacak. Bu ön kameranın otomatik olarak göz odaklaması yapabileceği belirtiliyor. Telefonun Hindistan’da 25 bin rupinin (2695 TL) altında bir fiyat karşılığında satılacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...

Xiaomi Avrupa’da Samsung’u geçme başarısını gösterdi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, sağlam bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Strategy Analytics'in en son rakamlarına göre şirket, 2021'in ikinci çeyreğinde dünyanın iki numaralı...