Vivo’dan V21’in özellikleri için doğrulama geldi

Vivo V21 yakında tanıtılması beklenen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Kısa süre önce Endonezya’da onaylanan telefonun özellikleri de yavaş yavaş netleşiyor. Vivo’nun Malezya sitesinde telefonun tasarımını ve özelliklerini görmek mümkün oluyor.

Paylaşılan fotoğraflar, V21’in tasarımını da gösteriyor. Fotoğraflara bakıldığında V21’in Vivo’nun 2021’deki tasarım dilini yansıttığını gözler önüne seriyor. Buna ek olarak, Vivo’nun internet sitesi sayesinde telefonun bazı özellikleri de doğrulanmış oluyor.

V21 serisinin odak noktasında incelik bulunuyor. Serinin üyeleri, Vivo’nun en ince 5G uyumlu cihazları olarak tanımlanıyor. Telefon için sunulacak iki renk seçeneğinden birinin mavi gradyan olacağı da görülüyor.

Ekranın üzerindeki damla çentik ise 44 megapiksel çözünürlüklü ön kameraya ev sahipliği yapıyor. Bu kamerada optik görüntü sabitleme özelliğinin bulunacağı belirtiliyor. Telefonun arkasında ise ana kamera görevini yine optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 64 megapiksel sensörün üstleneceği görülüyor. Ana kameraya iki sensör daha eşlik edecek.

V21’de 8 GB RAM’in bulunacağı ancak “3 GB genişletilmiş RAM” ile uygulamaların gecikme olmadan daha hızlı şekilde çalışacağı görülüyor. Bu da telefonun depolama alanından 3 GB’lık bir kısmın ihtiyaç duyulduğunda bellek olarak kullanılabileceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Mix 4 için yeni arayüz iddiası

Vivo V21 için henüz bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Akıllı telefonun tüm özelliklerini görmek için resmi duyuruyu beklemek gerekiyor.

Amazon Yüzüklerin Efendisi dizisinin yayın tarihini açıkladı

Amazon uzun süredir beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinin yayın tarihini sonunda açıkladı. Ancak diziyi merak edenlerin hemen heyecanlanmamasında fayda var. Zira Yüzüklerin Efendisi, 2 Eylül...

TCL 20 SE İncelemesi

2021 yerli üretim telefonların yılı oluyor. Özellikle Çinli markaların bu yılın başından itibaren Türkiye'de çeşitli modellerinin üretimine başladığını görüyoruz. TCL de bu markalardan bir...

Google erken davrandı; işte ilk Pixel 6 ve Google Tensor özellikleri

Google, yakında çıkmazı beklenen amiral gemisi Android telefonları ve onları çalıştıracak yeni Google Tensor çipi hakkında bazı erken detayları paylaştı. Böylelikle Pixel 6 ve...

Intel sızıntısına göre Thunderbolt 5 ile iki kat hız artışı muhtemel

Bir Intel yöneticisi, henüz Intel tarafından resmi olarak duyurulmamış olan yeni nesil donanım arabirim protokolü olan Thunderbolt 5'in ayrıntılarını istemeden sızdırmış gibi görünüyor. Ayrıntılar,...