Vivo T1 Pro 5G testten geçti, Snapdragon 778G doğrulandı

Vivo T1 5G modeli şubat ayında piyasaya çıkmıştı. Bu telefonun Pro versiyonu da yakında resmiyet kazanacak gibi görünüyor. Söylentilere göre Vivo T1 Pro 5G mayıs ayında tanıtılacak.

Tanıtım için henüz resmi bir işaret gelmese de, T1 Pro 5G Geekbench’in veri tabanında boy gösterdi. V2151 model numarasıyla testten geçen telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 778G işlemcinin bulunduğu görülüyor. Bu işlemciye 8 GB RAM eşlik ediyor.

Vivo tarafından üretilen iQOO Z6 Pro 5G’nin kalbinde de Snapdragon 778G işlemci mevcut. Dolayısıyla T1 Pro 5G’nin bu telefonun farklı isimli bir versiyonu olması muhtemel görünüyor. İki telefonun kullanıcı arayüzündeki farklılıklarla birbirlerinden ayrışması bekleniyor.

vivo t1 pro 5gVivo T1 Pro 5G hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Ancak tanıtıma doğru geri sayım devam ederken telefona dair yeni bilgilerin de gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun