Vivo S10 Pro 15 Temmuz’da gözler önüne çıkacak

Vivo S9 serisi geçtiğimiz mart ayında tanıtılmıştı. Şirket S10 serisinin tanıtım tarihini de açıkladı. Vivo S10 ve S10 Pro, 15 Temmuz’da resmen gözler önüne çıkacak.

Seride toplam kaç telefon olduğu konusunda şimdilik bilgi verilmiş değil. Ancak Pro versiyonun varlığı, şirket tarafından paylaşılan tanıtım afişleri sayesinde şimdiden doğrulanmış vaziyette.

Paylaşılan görsellerde telefonun arkasında üç kameranın olduğu görülüyor. Burada ana kamera görevini 108 megapiksel çözünürlüklü sensörün üstleneceği de bilinenler arasında yer alıyor.

Vivo S10 Pro 15 Temmuz'da gözler önüne çıkacakAkıllı telefonun düz kenar çerçevelerine sahip olması dikkat çekerken, Vivo’nun Çin’deki web sitesinde paylaşılan bir fotoğrafta telefonun ekranının üzerindeki çentikte çift ön kameranın bulunduğu görülüyor.

Vivo S10 Pro 15 Temmuz'da gözler önüne çıkacakVivo S10 ve S10 Pro hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak daha önceki sızıntılarda standart S10’da Dimensity 1100 işlemci, 108 megapiksel kamera ve 44W şarj desteği gibi özelliklerin bulunacağı görülmüştü.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun