Vivo S10 Pro 15 Temmuz’da gözler önüne çıkacak

Vivo S9 serisi geçtiğimiz mart ayında tanıtılmıştı. Şirket S10 serisinin tanıtım tarihini de açıkladı. Vivo S10 ve S10 Pro, 15 Temmuz’da resmen gözler önüne çıkacak.

Seride toplam kaç telefon olduğu konusunda şimdilik bilgi verilmiş değil. Ancak Pro versiyonun varlığı, şirket tarafından paylaşılan tanıtım afişleri sayesinde şimdiden doğrulanmış vaziyette.

Paylaşılan görsellerde telefonun arkasında üç kameranın olduğu görülüyor. Burada ana kamera görevini 108 megapiksel çözünürlüklü sensörün üstleneceği de bilinenler arasında yer alıyor.

Akıllı telefonun düz kenar çerçevelerine sahip olması dikkat çekerken, Vivo’nun Çin’deki web sitesinde paylaşılan bir fotoğrafta telefonun ekranının üzerindeki çentikte çift ön kameranın bulunduğu görülüyor.

Vivo S10 ve S10 Pro hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak daha önceki sızıntılarda standart S10’da Dimensity 1100 işlemci, 108 megapiksel kamera ve 44W şarj desteği gibi özelliklerin bulunacağı görülmüştü.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...