Teknoblog Mobil Video: LG’nin kol saati telefonu GD910’un görüntülü konuşma performansı

Video: LG’nin kol saati telefonu GD910’un görüntülü konuşma performansı

PAYLAŞIN

lg-gd-910-videoLG’nin kol saati telefonu GD910’un Ağustos ayında artık piyasaya çıkması bekleniyor. Satışa çıkacağı ülkeler arasında Türkiye de var, eğer bir aksilik olmazsa Turkcell Ağustos ayının sonunda bu ürünü piyasaya sunmayı planlıyor. Turkcell gibi Orange da bu telefonu pazarlayacak, ancak İngiltere’de… Bu operatörün iki pazarlama elemanı tarafından gerçekleştirilen bir sunum GD910’un görüntülü konuşma özelliklerini ortaya koyuyor.

Ne yazık ki, ses biraz cılız gibi, ayrıca video akışında da bir anlık kesinti var gibi. Bazılarınız LG’nin 90’ların webcam teknolojisini 21. yüzyılın modernliğini taşıyan bir saate getirdiğini düşünebilir. Eğer LG bu kameralı kol saati telefonu çok yüksek bir fiyattan pazarlarsa, ulaşabileceği kitle kısıtlı olacaktır. Zaten birçok kişinin bu telefonu James Bond fantazisi olarak gördüğünü düşünüyoruz. Yazının devamındaki videodan LG GD910’un görüntülü görüşme performansına tanık olabilirsiniz.

Video: LG GD910 kol saati telefon

İlgili – SlashGear

1 YORUM

  1. Saat telefonun ya da telefonlu saatin fiyatı 3G hızında açıklanmış bile.

    “Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu tasarım harikası LG saat telefon 1999 TL fiyatla Türk tüketicilerinin beğenisine sunulacak.” [Kaynak: melihbayramdede.com]

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz