Vertu Signature Touch bu sefer Bentley logosuyla karşımızda

Vertu Signature Touch Bentley

Hem Bentley sahibi olup hem de bir Android telefonuna 9000 dolar üzerinde para vermekten hoşlanan, aralarında ünlü inşaatçı Ali Ağaoğlu’nun da bulunabileceğini düşündüğümüz kitlenin ilgisini epey çekecek bir Vertu telefonu duyuruldu.

Bentley ve Vertu bir araya gelerek mevcut telefonlardan bir tanesini yeniden tasarladı. Signature Touch for Bentley, lüks telefon üreticisi Vertu’nun, Bentley-Vertu iş ortaklığı altında çıkardığı üçüncü telefon olma özelliğini taşıyor.

Geçtiğimiz eylül ayında çıkarılan Signature Touch telefonuyla hemen hemen aynı olan bu özel telefonun üstünde üç boyutlu Bentley logosu yer alıyor. Bentley, bu telefonlara özel Bentley uygulaması üzerinden özel içerikleri cihaz sahiplerine sunmayı vadediyor. Bunun yanı sıra Vertu’nun özel uygulamaları da bu Android 5.1 Lollipop cihazında yüklü olarak gelecek.

Vertu Signature Touch‘ın fiyatı 9000 dolar olarak belirlenmişti. Vertu Signature Touch Bentley de ondan daha yüksek bir fiyata satılacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...