Valve’ın ikinci Steam Next Fest etkinliğinin tarihi belli oldu

Valve, ikinci Steam Next Fest etkinliğini düzenlemek için fazla beklemiyor. The Verge, eski adıyla Steam Game Festival olan oyun şöleninin artık 1-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirileceğini kaydetti.

Etkinlikte canlı yayınlar ve sohbetler de dahil olmak üzere, yakında çıkacak bir dizi oyunu göreceksiniz. Ancak öne çıkanlar oyun tanıtımları, yani demolar olacaktır. En önemlisi, IGN’in belirttiği gibi, No Man’s Sky yaratıcısı Hello Games’in The Last Campfire Steam sürümünü deneme imkanını sunacak.

Diğer oyun demoları arasında Ludomotion’un Unexplored 2‘si, The Artistocrats’ın Starship Troopers – Terran Command‘ı ve Andrew Shouldice’in aksiyon macerası Tunic yer alacak.

Steam Next Fest, Summer Game Fest ve diğer sanal etkinlikler gibi, COVID-19 pandemisi nedeniyle fiziksel olarak gerçekleştirilemeyen oyun konferansları ve fuarlarının yerini alıyor. Bu, bağımsız içerik oluşturuculara, aksi takdirde gişe rekorları kıran oyunlara kıyasla çok az ilgi görebilecek oyunları tanıtma ve iyileştirme fırsatı veriyor. Aynı zamanda Valve’a da yardımcı oluyor. Ne de olsa, bu oyunları satın alma ve Steam’i bağımsız sürümler için bir kaynak olarak görme olasılığınız daha yüksek olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Crysis GeForce Now ile tüm PC'lerde oynanabilecek

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun