Eğlence

Uncharted filminden ilk fotoğraf geldi

uncharted netflix

Naughty Dog’un popüler oyunu Uncharted’ı beyaz perdeye uyarlamak için çalışmalar bundan neredeyse on yıl önce başlamıştı. Bu süreçte filmin yönetmeni yedi defa ve vizyon tarihi ise beş defa değişmişti. Senaryo ve oyuncu kadrosu da bu değişimlerden payını almıştı. Ancak oyunun ana kahramanı Nathan Drake’i canlandıran Tom Holland’ın setten paylaştığı bir fotoğraf, Uncharted filminin sonunda gerçeğe dönüştüğünü gösteriyor.

Söz konusu fotoğraf, pek fazla detay vermiyor. Tom Holland’ın Nathan Drake’in alışılagelmiş kıyafet kombinasyonu içinde görüldüğü bu fotoğraf, pek fazla detay vermiyor. Ancak Holland’ın (Drake’in) boynuna bir kolye gibi astığı yüzük dikkat çekiyor. Bu yüzüğün Sir Francis Drake’in yüzüğü olabileceği düşünülüyor.

24 yaşındaki Tom Holland’ın Nathan Drake rolü için biraz genç göründüğü söylenebilir. Zira oyunlarda Drake, 30’lu yaşlarının ikinci yarısında biri olarak tasvir edilmişti. Ancak filmde oyunlardan önceki dönemi anlatan bir hikayenin işlenmesi bekleniyor. Bu açıdan bakıldığında Holland tercihi daha mantıklı hâle geliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

It?s nice to meet you, I?m Nate. #uncharted

Tom Holland (@tomholland2013)’in paylaştığı bir gönderi ()

Oyunlarda Nathan Drake’i seslendiren Nolan North da setten bazı fotoğraflar paylaştı. Bu fotoğraflar filmin yönetmen koltuğunda hâlâ Ruben Fleischer’ın oturduğunu ve çekimleri devam eden filmin önümüzdeki dönemde izleyicilerle buluşabileceğini gösteriyor.

Uncharted filminin 16 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanıyor. Ancak Sony’nin önümüzdeki dönemde COVID-19 salgını nedeniyle vizyon takviminde yine değişiklik yapması muhtemel görünüyor. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland’ın yanı sıra Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali ve Tati Gabrielle bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER