FırsatlarManşetler

Ubisoft Store’da Black Friday indirimleri başladı: Büyük fırsatlar sunuluyor

ubisoft store
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Ubisoft Store, 24 Kasım itibarıyla başlayan Black Friday kampanyasıyla oyun severlere büyük indirimler sunuyor. Bu kampanya, 29 Kasım’a kadar sürecek ve birçok popüler oyunda yüzde 85’e varan indirimler yer alıyor.

İndirim kapsamında, Ubisoft’un en popüler oyunlarından Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6, yüzde 75 indirimle sırasıyla 174,75 TL ve 104,85 TL fiyat etiketleriyle satışa sunuluyor. Ayrıca Assassin’s Creed Mythology Pack, Valhalla, Odyssey ve Origins’i bir arada sunarak 369,80 TL’ye düşüyor.

UbiSoft Store’da öne çıkan indirimli oyunlar ve fiyatları

  • Far Cry Serisi: Far Cry 6, 5, 3, 2 ve Primal dahil, serinin oyunları büyük indirimlerle satışta. Örneğin, Far Cry 6, yüzde 75 indirimle 174,75 TL’ye düşmüş durumda.
  • Assassin’s Creed Serisi: Assassin’s Creed Valhalla, Origins ve Odyssey, Mythology Pack ile birlikte ciddi indirimlere tabi tutulmuş. Valhalla’nın fiyatı 174,75 TL’ye inmişken, Odyssey 139,80 TL’ye düşürülmüş.
  • Watch Dogs ve The Crew Motorfest: Watch Dogs Legion ve The Crew Motorfest, sırasıyla 104,85 TL ve 719,40 TL’den satışa sunuluyor.
  • Ghost Recon Serisi: Ghost Recon Breakpoint ve Wildlands, sırasıyla 139,80 TL ve 233,80 TL gibi cazip fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Bu indirimler, özellikle Ubisoft’un popüler oyun serilerini takip eden oyuncular için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor. Oyun severler, Ubisoft Store’daki bu indirimler sayesinde kütüphanelerine yeni başyapıtlar ekleyebilirler.

Bu video da ilginizi çekebilir: MediaMarkt’ta bilgisayar ürünlerinde Şahane Kasım fırsatları