EğlenceManşetler

Ubisoft Forward etkinliğinin öne çıkan duyuruları

ubisoft forward

Ubisoft, hafta sonu düzenlediği Ubisoft Forward etkinliği sırasında bilinen ve daha önce hiç görülmemiş projeler hakkında çeşitli bilgiler paylaştı. Bunlarla ilgili detayları aşağıda özetliyoruz:

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Ubisoft, Mario + Rabbids serisindeki en son bölümün yeni oynanış görüntülerini gösterdi. Mario, Peach, Luigi ve onların Rabbid arkadaşlarının bir tırtıl treni devirmek için birlikte çalıştığı Tera Flora dünyasına daha derin bir bakış atıyoruz. Oyun fragmanı, her karakterin benzersiz güçlerini birleştirerek yıkıcı saldırılara yol açan sinerji ve ekip çalışmasını vurguluyor. Mario + Rabbids Sparks of Hope, 20 Ekim’de Nintendo Switch’te çıkıyor.

Skull and Bones

Ubisoft’un açık dünya korsan macera oyunu Skull and Bones‘un çıkışı yakın görünüyor. Ubisoft, oyunla ilgili birkaç ayrıntı daha paylaştı, özellikle nasıl Hint Okyanusu’nun korsan efendisi olacağınızı vurguluyor. Geminizi geliştirmek, denizdeki hakimiyetinizi korumanın anahtarıdır. Geminizin cephanesini, zırhını özelleştirmek için zengin seçenekler arasından seçim yapın ve istediğiniz oyun stiline göre uyarlanmış bir görünüm elde edin. Buna ek olarak Ubisoft, Skull and Bones‘un lansmanda platformlar arası oynama özelliğine sahip olacağını ve açık denizleri yağmalamak için sizin ve arkadaşlarınızın bir korsanlar çetesi oluşturmasını kolaylaştıracağını duyurdu. Skull and Bones Xbox, PlayStation, PC, Stadia ve Luna’da 8 Kasım’da çıkıyor.

Riders Republic

Riders Republic, gelecek dördüncü sezonuna yeni görsel unsurlar ve yeni bir parçalama yöntemi getiren bir güncellemeyle giriyor. Vans ile birlikte bu son sezonda BMX bisikletleri geliyor.

The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2, Ubisoft’un kıyamet sonrası aksiyon RPG’si için beşinci bir geliştirme yılını taahhüt ettiğini duyurmasıyla birlikte hâlâ güçlenmeye devam ediyor. Sezon 10 ve 11, yaşam kalitesi güncellemeleri ve yeni oyun modları sunarak 2022’yi kapatacak. Ayrıca Ubisoft, The Division evreninde geçen, oynaması ücretsiz bağımsız bir macera olan The Division Heartland‘i duyurdu. The Division‘ın mobil alanında ise The Division Resurgence, The Division‘ın popüler Dark Zone alanlarını mobil deneyime tanıtan yepyeni bir fragmanla karşımıza çıkıyor.

Rainbow Six Mobile

rainbox six mobile

The Division, sergilenen tek Tom Clancy evreni ürünü değildi. Ubisoft, Rainbow Six mobil oyunundan kısaca bahsetti ve kapalı bir betanın 12 Eylül’de açılacağını duyurdu.

Netflix

ubisoft netflix

Ubisoft, üç Ubisoft oyununu yalnızca akış platformu aracılığıyla mobil cihazlara getirecek olan Netflix iş ortaklığı hakkında da konuştu. Mighty Quest serisinde ikinci bölümü ve Valiant Hearts‘ın devamı olan oyunu ve canlı aksiyon serisiyle birlikte 2023’te Assassin’s Creed mobil oyununu bekliyoruz. Söz konusu Assassin’s Creed mobil oyununun, sunumun ilerleyen bölümlerinde duyurulan Codename Jade veya Hexe olup olmayacağına dair bir haber ise henüz yok.

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed 15. yılına girerken Ubisoft, şirketin amiral gemisi oyununun tarihini kutlayarak sunumu sonlandırdı. Assassin’s Creed Valhalla’nın son bölümünün yakında geleceğine dair haberlerin yanı sıra birkaç yeni oyun duyurusu geldi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER