iOS’in ilgi çeken oyunlarından TwoDots Android’e geldi

twodots-151114

TwoDots bu yıl çıkmış olan en iyi iPhone oyunlarından bir tanesiydi. Basit, ancak tutkunluk yaratacak nitelikte olan bu oyun ne yazık ki şimdiye kadar Android cihaz sahipleri tarafından denenememişti. Neyse ki, o günler geride kaldı, çünkü TwoDots’ın Android versiyonu Google Play Store’da yayınlandı.

Ücretsiz indirilebilen TwoDots oyunu iOS versiyonunun Android’de çalıştırılmış hâli olarak nitelendirilebilir, ayrıca orijinal oyundakiyle aynı uygulama içi satın alma ürünlerini barındırıyor. Neyse ki, söz konusu uygulama içi satın almalar oyundan zevk almak için olmazsa olmaz nesneler değil. Çapraz platform oyuncuları için uygulamayı Facebook’a bağlama ve oyundaki bütün ilerlemeleri iOS ve Android cihazları arasında eşzamanlama imkanı bulunuyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...