Twitter Windows 10 uygulaması yeni yüzüyle TweetDeck’i hatırlatıyor

twitter windows 10Twitter, TweetDeck’in Windows uygulamasını bundan yaklaşık bir yıl önce sonlandırmıştı. Ancak şirket uygulamanın iyi yönlerini tamamen unutmuşa benzemiyor. Twitter Windows 10 uygulaması için yayınlanan son güncelleme, TweetDeck’in kolonlu tasarımının benzerini tekrar kullanıcıların karşısına çıkarıyor.

Böylelikle profillere, listelere, direkt mesajlara ve arama sonuçlarına çok daha hızlı biçimde erişilebilecek.

Sekmeleri TweetDeck’in sütunlarının bire bir kopyası olarak nitelemek pek doğru değil. Sekmelerde yer alan bilgiler aynı anda görülemiyor. Buna ek olarak, güncellenen uygulamanın henüz tüm Windows 10 kullanıcılarıyla buluşmadığını da belirtmek gerekiyor.

Twitter Windows 10 uygulamasındaki değişikliği başka platformlara da taşıyabilir

Twitter’ın sekme özelliğini neden sadece Windows 10 uygulamasında test ettiği bilinmiyor. Ancak bu değişikliğin TweetDeck’in gidişinden dolayı mutsuz olan Windows kullanıcılarını biraz sevindireceği söylenebilir. Twitter’dan tasarım değişikliğinin diğer uygulamalara taşınması konusunda bir açıklama gelmese de, şirketin böyle bir hamle yapması şaşırtıcı olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...