Twitter videolar için yeni oynatma hızlarını test ediyor

Twitter, salı günü yaptığı açıklamada, Android ve web’de yeni video oynatma hızı seçeneklerini test ettiğini duyurdu. Her YouTube videosunda ve podcast’te oynatma hızını 1,5x veya 2x hızına çıkaranlardan biriyseniz, Twitter’da da bunu görmek hoşunuza gidecektir.

Testte olanlar için, bir video izlerken farklı hız seçeneklerine erişmek için tıklayabileceğiniz veya üzerine dokunabileceğiniz küçük bir araç göreceksiniz. Twitter’ın duyuru tweetine göre, bir videoyu 0,25x kadar yavaş veya 2x kadar hızlı izleyebiliyorsunuz.

Twitter sözcüsü Joseph Nuñez’e göre, kullanıcılar platformlarına bağlı olarak “Tweet Videoları, Amplify Videoları, Sesli Tweetler, DM’lerdeki videolar ve Canlı Yayın Tekrarları”nda oynatma hızınızı seçebilecekler. Ayrıca Nuñez Twitter’ın gelecekte testi iOS’a genişletmeyi planladığını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Amazon'un merakla beklenen Fallout dizisinden ilk görseller geldi
Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun