Twitter videolar için yeni oynatma hızlarını test ediyor

google news abone ol

Twitter, salı günü yaptığı açıklamada, Android ve web’de yeni video oynatma hızı seçeneklerini test ettiğini duyurdu. Her YouTube videosunda ve podcast’te oynatma hızını 1,5x veya 2x hızına çıkaranlardan biriyseniz, Twitter’da da bunu görmek hoşunuza gidecektir.

Testte olanlar için, bir video izlerken farklı hız seçeneklerine erişmek için tıklayabileceğiniz veya üzerine dokunabileceğiniz küçük bir araç göreceksiniz. Twitter’ın duyuru tweetine göre, bir videoyu 0,25x kadar yavaş veya 2x kadar hızlı izleyebiliyorsunuz.

Twitter sözcüsü Joseph Nuñez’e göre, kullanıcılar platformlarına bağlı olarak “Tweet Videoları, Amplify Videoları, Sesli Tweetler, DM’lerdeki videolar ve Canlı Yayın Tekrarları”nda oynatma hızınızı seçebilecekler. Ayrıca Nuñez Twitter’ın gelecekte testi iOS’a genişletmeyi planladığını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Disney+ Bursa Bülbülü filminden ilk kareleri paylaştı

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini 3 drone yakında resmiyet kazanacak

DJI Mini 3 drone'unun Pro olmayan versiyonunu yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Bu drone'a ait olduğu söylenen fotoğraflar Twitter'da paylaşılıyor. Söz konusu fotoğraflarda hem Mini 3'ü...

Elon Musk: Apple yeniden Twitter’a “tam kapasiteyle” reklam veriyor

Elon Musk'ın açıklamasına göre, Apple Twitter'a yeniden "eskisiyle aynı" miktarda reklam vermeye başladı. SpaceX, Tesla ve Twitter CEO'su söz konusu bilgiyi bir Spaces odasında...

ÖNE ÇIKANLAR